Samochód wystawowy już we wrześniu w Zielonej Górze

0
229
Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki
fot. materiały prasowe

Przez cały wrzesień samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki z nowoczesnymi modelami sterowników do zarządzania ogrzewaniem w środku będzie odwiedzał różne miejscowości w kraju. Już 23 września odwiedzi Zieloną Górę! Podczas prezentacji chętni będą mogli zapoznać się ze specyfiką urządzeń do sterowania ogrzewaniem oraz uzyskać konkretne informacje dotyczące ich doboru, montażu i obsługi. Gdzie jeszcze dokładnie w najbliższych dniach zatrzyma się samochód wystawowy? Sprawdźcie!

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki. Mobilne ekspozycje w terenie – plan trasy

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki już od 2017 roku odwiedza różne miejscowości w kraju i za granicą. Miejscami postoju są punkty sprzedaży hurtowej, a także organizowane branżowe targi i spotkania związane z tematyką instalacji grzewczych. 23 września samochód zatrzyma się obok hurtowni instalacyjnej Pol-Plus Instal-Konsorcjum. Dzięki temu lokalna społeczność będzie mogła zobaczyć na żywo sterowniki do zarządzania ogrzewaniem – ocenić estetykę ich wykonania i sprawdzić, na czym polega sterowanie ogrzewaniem. Podczas spotkań będzie można uzyskać fachową poradę związaną z dowolnym aspektem działania sterowników, ich doborem i montażem.

Dokładne miejsca postoju samochodu we wrześniu:

  • 13 września – Elmat Barlinek,

  • 16 września – Spec Instal Grupa PHI Śrem,

  • 17 września – PolPlus Instal Konsorcjum Świebodzin,

  • 18 września – Termika Instal Konsorcjum Kalisz,

  • 19 września – Instal Expert Kościan,

  • 20 września – Marlin o/Krotoszyn i Poznań; szkolenie w hotelu Poznaniu,

  • 23 września – Pol-Plus Instal-Konsorcjum Zielona Góra,

  • 24 września – InstalHouse Grupa PHI Gorzów Wielkopolski,

  • 25 września – Cuprum Instal Konsorcjum Koszalin,

  • 26 września – Hydrosolar Poznań.

Co można obejrzeć w samochodzie wystawowym?

Wnętrze mobilnego showroomu wypełniają najpopularniejsze modele sterowników do różnych typów ogrzewania: podłogowego (w tym najnowsze systemy serii 9 i 10), grzejnikowego, kominków czy wykorzystujących energią odnawialną. Urządzenia zamontowane są na specjalnie przygotowanych ekspozytorach, wzbogacone o konkretne opisy oraz wizualizacje. Wszystkie oferowane modele urządzeń to produkty polskie: polscy pracowni przygotowują projekty, oprogramowanie oraz poszczególne elementy urządzeń, składają je w całość oraz testują. Każdy chętny może przyjść i sprawdzić urządzenia, porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat potrzeb własnej instalacji grzewczej, a także otrzymać dodatkowe materiały reklamowe, które pomogą w doborze urządzeń do efektywnego i oszczędnego zarządzania ogrzewaniem.

fot. materiały prasowe

O firmie

TECH Sterowniki to czołowy producent sterowników do zarządzania ogrzewaniem. Przedsiębiorstwo założone w Andrychowie w ciągu kilku lat stało się liderem branży sterowników do sterowania ogrzewaniem w Polsce oraz rozszerzyło zasięg dystrybucji na rynki międzynarodowe. Polskie sterowniki są kupowane m.in. przez mieszkańców Niemiec, Słowacji, Czech, Litwy i Łotwy. Pełny proces produkcji sterowników, a także programowanie, i testy przeprowadzane są w Polsce, na terenie dwóch lokalnych zakładów: w Bulowicach i w Wieprzu wyposażonych w nowoczesne maszyny i urządzenia. Przewodowe i bezprzewodowe sterowniki przeznaczone są do instalacji zarówno w domach prywatnych, jak i szkołach, przedszkolach, hotelach, pensjonatach i innych obiektach przeznaczenia publicznego.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here