Salon Terrano już w Zielonej Górze. Unikatowa łazienka jest w zasięgu ręki

0
877
fot. materiały prasowe

W Zielonej Górze otworzono salon łazienek Terrano. Znana marka od prawie 30 lat działa w Polsce. Teraz i zielonogórzanie będą mieli bogaty i różnorodny wybór w zasięgu ręki. – Terrano to miejsce dla miłośników wyjątkowego designu – zapewniają przedstawiciele firmy Terrano. I zapraszają do salonu przy ul. Fabrycznej 14.

Terrano w Zielonej Górze. Tu znajdziesz produkty ponad 200 wiodących marek

Bogaty wybór płytek, wyposażenia łazienek, wysokiej klasy armatura łazienkowa i kuchenna, kabiny prysznicowe, brodziki, toalety – to wszystko, i to z najwyższej półki, znajdziemy w salonie Terrano. – Dziś dystrybuujemy artykuły ponad 200 czołowych europejskich producentów płytek oraz armatury i ceramiki sanitarnej. Od niedawna poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne elementy wyposażenia wnętrz: dywany, tapety oraz okładziny drewniane. Nasz salon od trzech lat konsekwentnie zdobywa tytuł „Salonu Roku“ – wyjaśnia właściciel firmy. Poza tym w Terrano można zasięgnąć rady, co do sposobu urządzenia łazienki. Salon pracuje z najbardziej utalentowanymi i uznanymi architektami w Polsce. To z pewnością sprawi, że łazienka nabierze unikalnego charakteru. – Znajdziemy tu meble i akcesoria łazienkowe, grzejniki, produkty instalacyjne oraz chemię budowlaną. W salonie przedstawiamy zachodnie, głównie inspirowane włoskimi trendami, koncepcje dla wnętrz. Terrano umożliwia również nawiązanie współpracy z architektem przy projektowaniu swoich nowych wnętrz – wyjaśniają przedstawiciele zarządu. W ofercie salonu znajdują się produkty m.in. Porcelaingres, Graniti Fiandre, Flaviker, Caesar, Grohe, Villeroy&Boch, GSI, Duravit, Marmorin, Zucchetti, Zehnder, Vasco.

Terrano źródłem inspiracji

W salonie znajdziemy nie tylko bogatą ofertę wyposażenia łazienek. – Nasz salon sprzedaży to nie tylko sklep. To źródło inspiracji. To przestrzeń, w której funkcjonalizm spotyka się z nowoczesnym designem, zarówno jeśli chodzi o wygląd salonu, jak i asortyment. To sfera, w której pasja do pięknych, estetycznych rozwiązań wiąże się z praktycznością. Przede wszystkim jednak salon Terrano to miejsce, w którym klient ma szeroki wachlarz możliwości stworzenia unikalnego wnętrza w swoim domu, z najwyższej jakości materiałów od wiodących producentów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Polski – tłumaczą przedstawiciele Terrano.

Na co dzień Terrano współpracuje z najlepszymi biurami architektonicznymi oraz firmami budowlanymi w zakresie wyposażenia materiałów wykończeniowych. Produkty z oferty salonu dostarczane są do wielu prestiżowych obiektów w całej Polsce takich jak: MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie, Stary Browar czy City Park Poznań. Teraz mogą zagościć także u ciebie w domu.

Przyjdź do salonu Terrano

od poniedziałku do piątku: 9.00 -19.00

w sobotę: 9.00-17.00

ul. Fabryczna 14 Zielona Góra

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here