Ruszyły zapisy na szczepienia dla osób powyżej 18 roku życia. Czy się zaszczepisz? (SONDA)

2
767
Medical photo created by freepik - www.freepik.com

– Od dzisiaj można zgłaszać się na bezpłatne szczepienie przeciw COVID-19 – informuje Ministerstwo Zdrowia. Czy zielonogórzanie planują zapisać się na szczepienie? Weźcie udział w naszej sondzie! 
Jak zapisać się na szczepienie?

Zapisać na szczepienie można się za pomocą formularza. – Zaczynamy szczepienia masowe. 15 stycznia otwieramy rejestrację na konkretny termin szczepień dla osób 80+. Tego dnia uruchomimy także formularz zgłoszenia chęci szczepienia dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia na stronie www.gov.pl/szczepimysie – powiedział Michał Dworczyk, szef KPRM i pełnomocnik rządu ds. szczepień przeciwko COVID-19.

Jeśli wypełnisz formularz, dostaniesz mejla z informacją o wystawieniu e-skierowania na szczepienie, gdy ruszy rejestracja dla Twojej grupy wiekowej lub zawodowej. Będziesz mógł zarejestrować się wtedy na konkretny termin.
ZGŁOSZENIA – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ważne! Zgłoszenie to nie to samo, co rejestracja. Rejestracja na konkretny termin będzie możliwa po tym, jak ruszą szczepienia dla Twojej grupy wiekowej lub zawodowej.

Czy zapiszesz się na szczepienie? 

Czy zapiszesz się na szczepienie przeciwko COVID-19?

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Przekłamany sondaż nie przekona ludzi do szczepień! Nikt nie jest (przynajmniej 70%) głupi by poddawać się eksperymentom medycznym, tym bardziej gdzie w rozporządzeniach nt. szczepień nikt nie bierze odpowiedzialności za skutki tychże!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here