Ruszyła zrzutka dla pani Uli z księgarni. Kobieta potrzebuje wsparcia!

0
7067
fot. materiały prasowe

Większość zielonogórzan kojarzy księgarnie Staromiejską, która niegdyś mieściła się przy ul. Żeromskiego, a w 2017 została przeniesiona do mniejszego lokalu przy ul. Mickiewicza. Niestety pojawiły się problemy. Ale założono zbiórkę licząc, że uda się jej pomóc.  – Celem zbiorki jest opłata prawnika, który będzie reprezentował Panią Ule i pokrycie zaległości za lokal na ul. Mickiewicza – czytamy na stronie zbiórki.

Założono zrzutkę dla Pani Uli

– Pani Ulla jest starsza, skromną osobą i nie umie założyć sama zrzutki. My jako społeczeństwo wyszliśmy z inicjatywą pomocy. Każda wypłata z zebranych pieniędzy będzie miała pokrycie w dokumentach czy to od prawnika czy dokumentach opłat za lokal -tłumaczy pani Agnieszka, która założyła zrzutkę.
W tym miejscu przez lata mieściła się Księgarnia Staromiejska/ fot. Google Maps
Jak czytamy w opisie zrzutki pani Ula w maju 2023 ma sprawę w sądzie dotyczącą zaległości z poprzedniego lokalu i bieżącego, bo czas ostatnich dwóch lat zrobił wręcz spustoszenie, jeżeli chodzi o klientów a co za tym idzie i w portfelu. – Tak wielu nas zareagowało na post z grudnia, tak wielu Was odwiedziło i wsparło Panią Ule, wierze że i tym razem nie zostawimy Jej samej i pomożemy jej, by była godnie i uczciwie reprezentowana w sądzie, by mogła opłacić choć częściowo zaległości jakie ma – tłumaczy pani Agnieszka. Pomóc możecie tutaj: https://zrzutka.pl/b5va3k.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here