Ruszyła sprzedaż biletów na loty z lotniska Zielona Góra -Babimost do Chorwacji

0
934
fot. ZielonaNews.pl

Ruszyła sprzedaż biletów do Chorwacji. – Od dziś w sprzedaży bilety do słonecznej Rijeki – informuje Lotnisko Zielona Góra-Babimost.

Loty z lotniska Zielona Góra-Babimost do Chorwacji
Urząd marszałkowski informował o możliwym uruchomieniu dodatkowych lotów wakacyjnych. Wśród wskazywanych destynacji była również Chorwacja. Od dziś ruszył system zakupu biletów. I tak na stronie lot bilety do nabycia są w cenie kilkuset złotych. Z lotnika Zielona Góra-Babimost do Rijeki kupimy bilety za 175 zł. A powrotny za 233.41 zł. Najwcześniejszy lot, na jaki można rezerwować miejsca to 3 lipca, a powrotny na 10 lipca. Z systemu rezerwacyjnego wynika, że loty odbywają się raz w tygodniu, w niedzielę zarówno z lotniska w Babimoście jak i z Rijeki. Szczegóły dotyczące biletów oczywiście na stronie LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl

fot. Screen z systemu rezerwacyjnego

Połączenia z lotniska w Babimoście
Lotnisko w Babimoście obsługuje także loty czarterowe do do Turcji do miejscowości Alanya. Rejsy można już rezerwować w biurze podróży Coral Travel. Loty zaplanowane są dwa razy w tygodniu. Przypomnijmy także, że urząd marszałkowski planuje takze uruchomienie wakacyjnych połączeń do Gdańska (dwa razy w tygodniu) i Burgas w Bułgarii.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here