Ruszają cykliczne zajęta z fotografii. Można się jeszcze zapisać!

0
437
fot. Paweł Janczaruk

Fotograficzna Fabryczna zaprasza na zajęcia. Zainteresowanych fotografią zapraszamy na cykliczne zajęcia praktyczne i teoretyczne.

Fotograficzna Fabryczna zaprasza na zajęcia z fotografii

Zajęcia prowadzimy dla dwóch grup: podstawowej oraz zaawansowanej. Na zajęciach można dowiedzieć się więcej o swojej fotografii. Jak poprawić kompozycję zdjęcia, ale też jak poradzić sobie w różnych warunkach fotograficznych – wyjaśnia Paweł Janczaruk, zielonogórski fotograf. Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się, co zrobić żeby zdjęcia były lepsze pod względem technicznym, ale również jak uniknąć banału w fotografii. – Dużo uwagi poświęcamy ukierunkowaniu, patrzeniu i myśleniu fotograficznemu. Dodatkowo zajęcia grupy podstawowej obejmuje naukę posługiwania się cyfrowymi aparatami fotograficznymi, a zaawansowanej pracę w studio fotograficznym – wyjaśnia Janczaruk.

Wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia

Spotkania/zajęcia prowadzą: Paweł Janczaruk /Związek Polskich Artystów Fotografików i Artysta Fotoklubu RP/ i Marek Lalko /wykładowca Uniwersytetu Zielonogórskiego/. Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu w poniedziałki w godzinach 18.00 – 20.00. Zapisy i dodatkowe pytania można kierować na 601584764@interia.pl. Zajęcia zaczną się od września 2018 r. W ramach pracowni uczestnicy będą mieli również indywidualny dostęp do studia fotograficznego. – Planujemy również organizację kilku jednodniowych plenerów fotograficznych. Na zajęciach będziemy zapoznawać uczestników z nowymi i starymi technologiami i technikami. Będziemy przeprowadzać różnego rodzaju ćwiczenia, będziemy też zadawać zadania, a to wszystko w celu żeby lepiej i sprawniej fotografowali – informuje Janczaruk. Odbędą co najmniej dwa razy warsztaty fotograficzne: z fotografii otworkowej, oraz cyjanotypii. W planach jest również organizacja wspólnych wystaw. Zajęcia są płatne.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here