Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany (WIDEO)

0
9449
fot. KMP Zielona Góra

Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież tabletu z mieszkania bloku przy ul.Wyszyńskiego 10 w Zielonej Górze. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu oraz zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny.
Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze zostali powiadomieni o kradzieży w dniu 24 lutego 2019 roku tabletu marki Huawei z mieszkania bloku przy ul.Wyszyńskiego 10 w Zielonej Górze.

<script async src=”//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js”></script>
<ins class=”adsbygoogle” style=”display: block; text-align: center;” data-ad-layout=”in-article” data-ad-format=”fluid” data-ad-client=”ca-pub-2012597418152165″ data-ad-slot=”6614172054″></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

Prowadzący sprawę funkcjonariusz po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego wewnątrz  i na zewnątrz bloku ustalił, że widoczny jest na nagraniach mężczyzna, który mógł dokonać tej kradzieży.

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 68 4761211.

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here