Rozpoznajesz te osoby? Poszukuje ich policja (ZDJĘCIA)

0
3256
fot. KMP Zielona Góra

– Policjanci z Komisariatu II poszukują osób podejrzewanych o dokonanie wielokrotnych kradzieży z włamaniem na konto bankowe poprzez przełamanie bariery elektronicznej w systemie bankowej płatności bezgotówkowej. Osoby, które rozpoznają mężczyzn i kobietę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny- informuje zielonogórska policja.

Rozpoznajesz te osoby? Poszukuje ich policja

Czytaj dalej za reklamą —>
Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze prowadzą postępowanie w sprawie wielokrotnych kradzieży z włamaniem na konto bankowe poprzez przełamanie bariery elektronicznej w systemie bankowej płatności bezgotówkowej – użycie karty płatniczej. Płatności dokonywane były w Zielonej Górze oraz w Międzyrzeczu. Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku osób podejrzewanych o tę kradzież.

Czytaj dalej za reklamą —> Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn i kobiety widoczne na zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 68 4761211.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here