Rozpoznajecie tych mężczyzn? Pobili dwie osoby na stacji paliw (ZDJĘCIA)

0
22712
fot. materiały KMP Zielona Góra

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukuje 3 mężczyzn, którzy 12 września 2021 roku pobili dwie osoby na terenie stacji paliw ORLEN przy ulicy Fabrycznej w Zielonej Górze. – Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają mężczyzn lub samochód na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z zielonogórską komendą – informuje policja. 
Pobili dwóch mężczyzn na stacji Orlen przy ul. Fabrycznej

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej  Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie pobicia dwóch mężczyzn w dniu 12 września 2021 roku na terenie stacji paliw ORLEN przy ulicy Fabrycznej w Zielonej Górze. – Do zdarzenia doszło około godziny 6.55, kiedy to trzech sprawców zaatakowało pokrzywdzonych. Sprawcy następnie odjechali samochodem osobowym typu kombi koloru niebieskiego – informuje policja.

Prokurator wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku
Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o pobicie trzech mężczyzn oraz samochodu, którym odjechali z miejsca zdarzenia.

Gdzie się zgłaszać?
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach lub samochód sprawców proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952191 lub 47 7952150 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here