Rośnie Osiedle Silesia w Zielonej Górze. Na dachu będą panele słoneczne

2
1544
fot. materiały prasowe

Trwają prace przy realizacji I budynku w ramach projektu mieszkaniowego Osiedle Silesia. Inwestor, firma Agrobex proponuje w I etapie 59 mieszkań o powierzchni od 43 do 59 mkw.

Osiedle Silesia w Zielonej Górze

fot. materiały prasowe

Poznańska spółka Agrobex już od 2014 roku realizuje z sukcesami projekty na terenie województwa lubuskiego. Kolejnym, najnowszym przedsięwzięciem jest zielonogórskie Osiedle Silesia. Nowoczesny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych zostanie zrealizowany przy ulicy Osiedle Śląskie. Powstanie łącznie 117 mieszkań o powierzchni od 43 do 59 mkw, czyli lokale 2- i 3- pokojowe. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie, windy, wózkarnia, rowerownia oraz naziemny parking. Dla najmłodszych powstanie plac zabaw.

Panele fotowoltaiczne na dachu

fot. materiały prasowe

Budowa naszej nowej inwestycji na terenie Zielonej Góry już trwa. Warto wspomnieć, że na dachu będziemy montować panele fotowoltaiczne, które mogą zaspokoić zapotrzebowanie na prąd, na przykład w klatkach schodowych czy przy oświetleniu terenów zielonych wspólnoty – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Ponadto, mieszkania na parterze otrzymają ogródki a pozostałe lokale – balkony lub tarasy. Dodatkowo na parterach mieszkania zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne, a na pozostałych piętrach deweloper zadba o kasety z możliwością montażu rolet zewnętrznych za dodatkową opłatą. Wszystkie mieszkania będą dostępne w standardzie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Ceny rozpoczynają się od 4900 zł brutto za mkw, a planowany termin zakończenia realizacji pierwszego budynku to koniec II kwartału 2021 roku.

Dobra lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla, w okolicy lasu zadowoli z pewnością każdego miłośnika spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Natomiast bardzo dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta pozwoli na sprawne przemieszczanie się po mieście czy wyjazd poza teren aglomeracji. W najbliższej okolicy inwestycji mieszczą się także wszystkie udogodnienia zapewniające komfort zamieszkiwania – szkoła, przedszkole, przychodnia, klub fitness czy liczne punkty handlowo-usługowe.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. W najbliższej okolicy inwestycji mieszczą się także wszystkie udogodnienia zapewniające komfort zamieszkiwania – szkoła, przedszkole, przychodnia, klub fitness czy liczne punkty handlowo-usługowe. – i kościół.

  2. Najbardziej mnie cieszą te umieszczone na dachach panele fotowoltaiczne. Jeszcze jakby były one stawiane na starszych budynkach w naszym mieście to byłaby by pełnia mojej radości 🙂

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here