Rusza budowa ronda nieopodal Focus Mall. Od dziś będą utrudnienia (MAPA)

4
5496
fot. ZielonaNews.pl

Rusza budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej i ul. Sienkiewicza. Zmiany komunikacyjne mają związek z budową kompleksu handlowego w miejscu, gdzie kiedyś była Estrada.Budowa ronda przy ul. Wrocławskiej, nieopodal Focus Mall w Zielonej Górze

Na decyzję o budowie ronda nieopodal Focus Mall firma P.A. Nowa, która w czerwcu 2017 ogłosiła plany budowy centrum handlowego w miejscu, gdzie niegdyś była Estrada, czekała półtora roku.

Czytaj dalej za reklamą —>


Z pracami przy budowie centrum handlowego wystartowała w marcu tego roku. Budowa ronda miała rozpocząć się w czerwcu tego roku, ale jak widać termin nieco przesunął się w czasie, bowiem prace rozpoczną się od 10 lipca. W związku z tym musimy być przygotowani na utrudnienia. – W związku z rozpoczęciem dnia 10 lipca 2019 r. prac związanych z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Henryka Sienkiewicza wystąpią utrudnienia w ruchu wg załączonego schematu. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków drogowych – poinformowała Monika Zapotoczna z urzędu miasta.

Czytaj dalej za reklamą —>fot. UM

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Nareszcie! My,mieszkańcy ul.Batorego już mamy taką budowę.Życzymy powodzenia.
    Kiedy następne ulice 😀

  2. Tylko żeby nie było to rondo typu jak te na ulicy Wyspiańskiego przy wjeździe na wiadukt.
    Za to powinien jakiś urzędas stołkiem odpowiedzieć. Rondo osiedlowe umieszczone na zjeżdzie dużych ulic. Przez to rondo ulica Wyspiańskiego jest praktycznie non stop zablokowana.

  3. Śniło mi się,że pod rondem zbudowali przejście podziemne oraz że prezydent dojeżdża do pracy autobusem .

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here