Rodzinny wieczór: gdzie oglądać seriale i filmy?

0
82

MEGOGO to największa platforma wideo w Europie Wschodniej. W 2018 roku liczba użytkowników serwisu przekroczyła sześćdziesiąt milionów.

MEGOGO można oglądać na Smart TV lub dowolnym innym systemie operacyjnym.

Uzyskaj dostęp do megogo.net z dowolnego urządzenia i ciesz się oglądaniem treści w wysokiej jakości!

Czasami wybór filmu do obejrzenia wieczorem zamienia się w prawdziwą misję: trzeba znaleźć odpowiedni gatunek, obejrzeć obsadę i przeczytać recenzje. A co jeśli nie masz na to wszystko energii i nastroju? Wystarczy włączyć kanał telewizyjny z filmami i serialami i zacząć oglądać popularne filmy, które są emitowane. Aby wybrać odpowiedni kanał, zapoznaj się z poniższą listą kanałów o tej tematyce.

Novelas+

Ten francuski kanał jest w całości poświęcony tureckim i południowoamerykańskim telenowelom. Oryginalny kanał Novelas TV powstał w Afryce, gdzie emitowane były tylko popularne seriale międzynarodowe. Jeśli chodzi o Polskę, obecnie emitowane są tu następujące seriale:

 • „Bezduszna”. Meksykański serial, w którym mąż głównej bohaterki Evy zostaje zabity w noc poślubną, a sama Eva zostaje zgwałcona. W rezultacie kobieta postanawia zemścić się na człowieku, którego uważa za odpowiedzialnego za tę tragedię.
 • „Trzy siostry”. Nowy turecki serial opowiadający o dorosłym życiu trzech sióstr, które przez całe dzieciństwo mieszkały pod jednym dachem. Czekają je trudne próby, stres, nieoczekiwane wydarzenia i namiętności.
 • „Cichy serial”. Popularny rosyjski serial. Główna bohaterka Maria przyjeżdża do Moskwy na studia z małej wioski i w pewnym momencie poślubia mężczyznę, którego nie kocha, aby zdobyć pieniądze na pilną operację dla swojego młodszego brata. Pasierbica mężczyzny nienawidzi Marii, więc ta zaczyna się na niej mścić.

Kanał ten można oglądać bezpłatnie na MEGOGO na żywo  i w jakości HD pod następującym linkiem: https://megogo.net/pl/tv/channels/20890807-novelas-online.html. Oprócz Novelas+ na platformie znajdziesz także dziesiątki innych kanałów tematycznych, które zaspokoją każdy gust.

Funkcje MEGOGO

Aplikacja ma prawie taki sam interfejs na różnych urządzeniach. Strona główna zawiera główne sekcje, w których pogrupowane są treści: kanały telewizyjne, filmy, kreskówki, seriale, programy i sport. Każda sekcja jest z kolei podzielona na kategorie z dostępem do odpowiednich treści.

Ponadto aplikacja umożliwia wyszukiwanie według tytułu filmu lub serialu, reżysera lub aktorów, gatunku, roku wydania i innych funkcji.

Filmowi, kreskówce lub serialowi towarzyszy opis, z którego można uzyskać następujące informacje:

 • tytuł, gatunek, rok i kraj produkcji;
 • ocena i recenzje;
 • ograniczenia wiekowe;
 • zwiastun filmu;
 • czas trwania;
 • zawartość ogólna;
 • lista osób, które pracowały nad filmem (aktorzy, reżyserzy, scenarzyści, producenci);
 • urządzenia, na których można oglądać film;
 • języki lektora i napisów.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here