Jest decyzja o otwarciu Reserved, Cropp i Sinsay w Focus Mall

0
8597

Od dzisiaj 1 lipca ponownie będzie można zrobić zakupy w takich sklepach jak Reserved. Cropp, czy Sinsay.
Reserved, Sinsay i Cropp w Focus Mall otwarte

Po zamknięciu galerii handlowych z powodu pandemii część sklepów w galerii Focus Mall nie otworzyła się. Wśród nich były sklepy sieci Reserved, Sinsay czy Cropp. Zielonogórzanie często pytali o to, kiedy nastąpi ich otwarcie. Nareszcie podano konkretne informacje.

Reserved, Sinsay i Cropp w Focus Mall otwarte
fot. ZielonaNews.pl

 

Szanowni klienci informujemy, że otwarcie sklepu nastąpi w dniu 1 lipca – taka informacja pojawiła się przed wejściem do sklepu Sinsay i Reserved. O tym, że otwarcie zaplanowano na 1 lipca poinformował także Cropp. Również od 1 lipca będzie otwarty sklep Mohito.

Otwarcie kina Cinema City
W piątek, 3 lipca, otwarte zostanie także kino. – Już w piątek otwieramy nasze kino Cinema City Poland!  Będą premiery i popcorn, będzie się działo!  – informuje Focus Mall.  Jak będą wyglądały seanse po ponownym otwarciu? Więcej przeczytacie na stronie Cinema City: www.cinema-city.pl/static/pl/pl/ponowne-otwarcie-kin

Obowiązują zasady bezpieczeństwa
Należy pamiętać, że robienie zakupów sklepach jest obostrzone zasadami, które mają nam zagwarantować bezpieczeństwo. Należy zasłaniać nos i usta. Zarówno w galerii jak i w poszczególnych sklepach są płyny dezynfekcyjne.  Podczas zakupów w sklepach zakładać się powinno rękawiczki lub dezynfekować ręce. Należy zachować także bezpieczne, min. 2 metrowe odległości Sklepy w galerii Focus Mall są czynne w godz. 9:00-21:00. Natomiast supermarket Carrefour  jest czynny w godz. 8:30-21:30.

Jak zapewnia Focus Mall w galerii utrzymywana jest wzmożona dezynfekcja. Regularnie ozonowane są toalety, a podłogi w centrum zostały tak oznakowane by łatwiej było zachowa wymagane dystanse.
 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here