Remont ul. Ludowej. W trakcie odbiorów stwierdzono wady (ZDJĘCIA)

0
788
fot. ZielonaNews.pl

Ul Ludowa wygląda na gotową. Wciąż jednak nie ma oficjalnego odbioru. – W trakcie prowadzenia odbiorów stwierdzono wady – wyjaśniła nam Monika Zapotoczna z urzędu miasta.
Remont ul. Ludowej. Co zostało zrealizowane?

W ramach przebudowy ul. Ludowej jest rozbudowywana droga gminna na odcinku od ul. Harcerskiej do ul. Źródlanej. Wybudowane zostało także skrzyżowanie z ul. Źródlaną . Inwestycja swoim zakresem objęta m.in. rozbiórkę istniejącej nawierzchni oraz krawężników, wykonanie nowej jezdni ul. Ludowej, budowę chodników wraz ze schodami, przebudowę oraz budowę zjazdów indywidualnych oraz publicznych, budowę murów oporowych, wycinką drzew i krzewów, przebudowę, kolidujących sieci energetycznych, budowę kanalizacji deszczowej.

Kiedy ul. Ludowa zostanie oddana do użytku?
Droga wygląda na gotową. Jeżdżą po niej także auta. Ale z informacji udzielonych przez magistrat wynika, że na oficjalne oddanie drogi do użytku jeszcze poczekamy. – Czynności odbiorowe rozpoczęto dnia 14 czerwca 2022 r. W trakcie prowadzenia odbiorów stwierdzono wady, które wykonawca ma usunąć do dnia 30 czerwca 2022 r. W związku z tym droga powinna zostać oddana do użytku do połowy lipca 2022 r. – poinformowała nas M. Zapotoczna z urzędu miasta.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here