Radny Zielona Razem obraża SLD: Jesteście głupsi niż ustawa przewiduje (WIDEO)

0
611
fot. ZielonaNews.pl

Do nietypowej sytuacji doszło dzisiaj po konferencji prasowej jaką zwołali radni Zielona Razem dotyczącej dopłat in vitro. Radny Zielona Góra zaskoczył członków SLD, kiedy nagrywali relację live na Facebooku (już  po konferencje) tymi słowami: – To teraz sobie pogadamy. Jesteście głupsi niż ustawa przewiduje – powiedział wchodząc do sali wzbudzony radny Brachmański. Nie zauważył, że SLD robi relację live na Facebooku…

Skąd ta złość?

Skąd ta złość? Chodzi o to, że radny Andrzej Brachmański i radny Andrzej Bocheński chcą ze swojego kieszonkowego dopłacać tym, dla których nie wystarczy pieniędzy na zabiegi in vitro z dotacji wojewódzkiej (więcej czytaj: Radni dopłacą do in vitro z kieszonkowego radnego).  Na konferencję przyszli także członkowie SLD, którzy czują, że zachowanie radnych jest tzw. kiełbasą wyborczą, bo kiedy wcześniej ich radny chciał wprowadzić projekt dofinansowania in vitro, chętnych radnych do złożenie zaledwie podpisu, nie było. Teraz są i są w stanie oddać na ten cel całe swoje kieszonkowe radnego warte od osoby 120 tys. zł. Stąd też radni SLD krytykują dwulicowość radnych Zielona Razem. Widać, że radnemu Brachmańskiemu się to nie podoba… Wideo znajdziecie poniżej.

Radny Andrzej Brachmański do Ludzi z SLD Lewica Razem– "jesteście głupsi niż ustawa przewiduje"Refleksje "przerwane" po konferencji prasowej, tak zwana "kiełbasa wyborcza" radnych obecnego prezydenta miasta Janusza Kubickiego, Zielona Razem.Nasze refleksje przerywa wtargnięcie do pokoju radnego miasta Zielonej Góry z KWW Janusz Kubicki – Bezpartyjni Andrzej Brachmanski czy tak rozmawia się z ludźmi…?

Publiée par Patryk Nowakowski sur Vendredi 5 octobre 2018

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here