Radny pyta, co z konkursem dotyczącym amfiteatru?

3
563
fot. ZielonaNews.pl

W październiku rozgorzała debata na temat dalszych losów amfiteatru. Miasto ogłosiło konkurs na projekt sali koncertowo-konferencyjnej. Części zielonogórzan pomysł się nie spodobał, bo ich zdaniem takie rozwiązanie doprowadzi do likwidacji amfiteatru (czytaj więcej: Remont czy likwidacja amfiteatru?).  W styczniu mieliśmy poznać wyniki konkursu. Z interpelacją w tej sprawie wystąpił radny Janusz Rewers.

Wyniki konkursu na remont amfiteatruOferty w konkursie można było składać do 30 grudnia. Sąd konkursowy zwycięzcę miał wyłonić do 20 stycznia. Dlatego też radny pytał, o to czy miasto zna już wyniki. – Czy zakończył się konkurs na koncepcję architektoniczną na salę konferencyjno-koncertową w miejsce amfiteatru przy ul. Festiwalowej 3 w Zielonej Górze? – pyta radny Rewers (tutaj znajdziecie całą interpelację radnego Interpelacja dotycząca amfiteatru).

Magistrat poinformuje mieszkańców 

W odpowiedzi zastępca prezydenta Krzysztof Kaliszuk wyjaśnia, że konkurs się jeszcze nie zakończył. – Po jego zakończeniu poinformujmy wszystkich mieszkańców miasta oraz pana o jego wynikach. Jednocześnie pragnę poinformować, że decyzję o rozstrzygnięciu konkursu będzie podejmował sąd konkursowy, powołany na etapie przygotowania regulaminu konkursu – informuje Kaliszuk (całą treść odpowiedzi znajdziecie tutaj: Odpowiedź magistratu w sprawie amfiteatru).

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

 1. Pan Prezydent zdobył coś pod 70 % głosów, a więc praktycznie ma mandat z takim zapasem zaufania, że byle radny, czy też grupka radnych może mu naskoczyć na … pukiel. Dziwię się, że Pan Prezydent z tego mandatu zaufania nie korzysta i zajmuje się paroma oportunistami, o których nawet nie warto pisać. Panie Prezydencie, wiem, że ma Pan wrogów, coś trzeba z nimi zrobić, zsyłki na sybir już nie ma a szkoda, jakaś alternatywa 🙂
  Opozycjoniści nawet nie zaistnieją w annałach miasta, Pan tak i to złotymi zgłoskami 🙂

 2. Kto nam tak ładnie buduje
  Kto remontuje uliczki
  To nasz prezydęt najsłodszy
  F trujcy jedyny Janusz Kubicki

  (Zawiciel)

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here