R. Biedroń nie może wjechać na pl. Bohaterów. Dlaczego?

11
3235
fot. ZielonaNews.pl

Dziś o godz. 17.00 Robert Biedroń ma przyjechać do Zielonej Góry. Chciał zorganizować spotkanie na pl. Bohaterów, jak poprzednio, w lutym. (czytaj: Biedroń w Zielonej Górze). Tym razem dostał jednak zakaz wjazdu. Władze miasta odmówiły uzasadniając decyzję tym, że charakter placu na to nie pozwala.

Plac nie służy do zgromadzeń o charakterze politycznym?

Wiceprezydent Zielonej Góry Krzysztof Kaliszuk z upoważnienia prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego wydał zakaz wjazdu Wiosnobusa na parking przy Placu Bohaterów. – Plac Bohaterów, zważywszy na jego charakter i znaczenie, nie jest wykorzystywany do zgromadzeń o charakterze politycznym – czytamy w piśmie.

Czytaj dalej za reklamą —> Błędy w urzędowej odpowiedzi

Nie tylko jednak zakaz budzi kontrowersje, ale fakt, że w urzędowym, krótkim piśmie pojawia się błąd. Skwapliwie wytyka to Anita Kucharska-Dziedzic, startująca do Europarlamentu z list Wiosny, która dziś także będzie uczestniczyć w spotkaniu – Nasi geniusze nawet dokumentu nie potrafią edytować i skopiowali swój zakaz z lutego. Jak sądzicie, serio mam brać zakaz z maja na parkowanie w lutym?  Moim pozazielonogórskim znajomym przypominam, że Zieloną Górą rządzi prezydent niegdyś w SLD, obecnie w Bezpartyjnych, w ubiegłej kadencji w koalicji z PO, obecnie w koalicji z PiS i PO zwanej zręcznie KuPOPiS-em, w Eurowyborach popierający KE i zakumplowany ze znanym z elokwencji posłem PiS. Kochajmy się po zielonogórsku – komentuje. Poniżej znajdziecie pismo z urzędu.PODZIEL SIĘ

11 KOMENTARZE

 1. Kolejna partia grzebiąca w życiorysach. Może opowie pani Kucharska-Dziedzic o swoim życiu, może znajdziemy coś ciekawego? Tak jak PiS, tak Wiosna nie potrafi funkcjonować bez obrażania i opluwania swoich przeciwników politycznych. Jeszcze w pieluchach, a już z łbem w chmurach.

 2. I po co on tu niby? Żeby głosić swoją wstrętną, antyludzką ideologię? I oślizgłe poglądy?

 3. Nie chcemy lansowania pederastii…afera pedofilska w Słupsku zamieciona pod dywan Urzędu Miejskiego…bo dotyczy kumpli Biedronki?

 4. nowa sól i inne wypizdziewia czekaja na jakakolwiek atrakcje,ale biedron do sulechowa czy innego gubina nie przyjedzie. A tu taka niespodzianka… Pan prezydent przyjąl świecenia kaplanskie. Szkoda 😀 .
  kazda rewolucja kroczy cicho na lapkach golebi pokoju
  napiszcie lepiej ze w biedronce jest promocja schab za pieć czterdzieści!

 5. Pani Anito ja głosowałem na Panią jako kandydatką z KOMITET-u WYBORCZ-ego RUCH MIEJSKI ZIELONA GÓRA, gdzie startowała Pani z 1 pozycji, ale powinna być teraz możliwość cofnięcia swojego głosu jeśli kandydat przed końcem swojej kadencji zmieni partię. I to jeszcze na jakąś popier…ną jak ta wiosna. Powinno się zdelegalizować nazwę tej partii, bo to obraża moje uczucia z racji tego iż wiosna jest jedna i jedyna, czyli pora roku, a nie jakaś peda…ska partia !!! Jestem zniesmaczony i oburzony zaistniałym faktem.

 6. Panie i Panowie z ruchu W – idźcie sobie z naszego miasta.
  W krajach muzułmańskich za wasze poglądy najlżejsza kara to kamienowanie…

 7. Całe szczęście, że tęcza “wiosenna” ma tylko 6 kolorów a nie jak prawdziwa 7 😛

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here