Puszki WOŚP są już w mieście

0
196
fot. Sztab WOŚP ZG
Już teraz możesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Stacjonarne puszki pojawiły się w różnych miejscach w mieście. Stoją przy kasach w sklepach, na recepcji, szkolnych sekretariatach. Konto WOŚP można także zasilić poprzez e-skarbonkę.Puszki WOŚP są już w mieście

Jako Sztab otrzymaliśmy także 15 sztuk stacjonarnych puszek. Nie można ich przenosić, muszą znajdować się w miejscu wskazanym w oświadczeniu. Zgłosili się po nie różni przedsiębiorcy, którzy ustawili je w swoich lokalach. Zainteresowanie stacjonarnymi puszkami jest duże. Niestety, trzeba było odmówić kilku firmom, bo mieliśmy więcej chętnych niż puszek – tłumaczy Krzysztof Niemiec, z zielonogórskiego sztabu WOŚP.

Puszki wrócą do sztabu
Pierwsze stacjonarne puszki pojawiły się w punktach już 12 grudnia. W dzień finału, 30 stycznia, opiekun puszki przynosi ją do siedziby sztabu, gdzie jest rozliczana, a zebrana kwota doliczana do ogólnego rachunku. WOŚP można także wesprzeć poprzez wpłatę do oficjalnej e-skarbonki. Tutaj możesz wpłacić datek: Zielonogórska e-skarbonka.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie w niedzielę, 30 stycznia. Orkiestra zagra dla okulistyki dziecięcej.

Źródło: materiały prasowe sztabu WOŚP

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here