Pumptrack powstał w Szprotawie. Czy w Zielonej Górze też powinien być? (SONDA)

0
643
fot. ZielonaNews.pl

W ubiegły weekend oficjalnie otwarto pumptrack w Szprotawie. Niewątpliwie mieszkańcom przypadł do gustu. Czy w Zielonej Górze powinien też taki powstać? Pytamy o to zielonogórzan.

Pumptruck do specjalny tor z muldami i zakrętami przeznaczony do jazdy rowerem, ale korzystają z niego także osoby jeżdżące na hulajnogach. Dzięki muldom jazda jest zróżnicowana i dostarcza wielu wrażeń. pumptrack w Szprotawie powstał w na terenie Stadionu Miejskiego. Inwestycja kosztowała prawie pół miliona złotych, z czego 100 tys. zł stanowiła dotacja województwa. Jak informuje urząd marszałkowski zadanie dofinansowane zostało w ramach „Lubuskiej Bazy Sportowej”.

Pumptrack w Zielonej Górze?

Czy takie miejsce przydałoby się w Zielonej Górze?  – Zdecydowanie jestem „za”. frajda nie tylko dla dzieci, ale także dla młodzieży a nawet dorosłych – mówi pan Marcin. Zdaniem pani Anny jest to zbyteczny wydatek. – Jeśli to miałoby tak dużo kosztować, to moim zdaniem inwestycja jest zbyteczna, bo skorzysta z niej wąskie grono osób. Za te pieniądze lepiej zadbać o parki – tłumaczyła. A jakie jest Wasze zdanie? Weźcie udział w naszej sondzie!

Czy w mieście powinien pojawić się pumptrack?

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here