Psy uwięzione na łańcuchach wśród śmieci i własnych odchodów. Potrzebna pomoc

0
1182
fot. BOZ fanpage

O dramatycznych warunkach w jakich żyły trzy psy z Zawady poinformowało na swoim fanpage Biuro Ochrony Zwierząt. Do akcji wkroczyły inspektorki wraz z policją. To co spotkały na miejscu było przerażające. Istne wysypisko śmieci. Wśród tego niby klatki ze zwierzętami…. – Niemiłosierny smród, kojec zbudowany z kolejnych śmieci, bez wyjścia, pies na łańcuchu, znowu błoto i odchody. Pan twierdzi, że wrzuca mu jedzenie przez szmatę, która robi tu za dach… – czytamy w relacji na Facebooku. Psy żyją na łańcuchach. w pseudoklatach zrobionych z blach i krat bez wyjścia. Wszędzie smród, błoto. – Rudy kundelek, na łańcuchu, z ogromną budą, w której nie ma niczego, co zapewniłoby mu odrobinę komfortu. No i kolejny psiak… W “klatce”, na łańcuchu, błoto i odchody… Klatka to tak naprawdę ściany z blach i krat, bez wyjścia…– relacjonuje BOZ. 

Potrzebne miejsce dla zwierząt

Konieczne jest znalezienie miejsca dla zwierząt, bo w tej chwili nie ma miejsca w przytuliskach. – Musimy wyciągnąć stamtąd zwierzaki. Kompletnie nie mamy miejsca dla psiaków. Przytuliska i hotele zajęte. PILNIE potrzebne domy tymczasowe lub jakieś miejsce dla tych biedaków. Jak tylko będzie możliwość umieszczenia gdzieś psiaków- wchodzimy do akcji, od razu weterynarz, wstępne ogarnięcie, a później będzie można zająć się dokładnym sprawdzeniem i leczeniem psów. Błagamy o domy! Nie mogą tam dłużej zostać! Tel. 603 591 650 – apeluje BOZ. 

Podzielonogórska Zawada. Inspektorki w asyście Policji wchodzą na podwórko starszego pana, a raczej na ogromne wysypisko…

Publiée par Biuro Ochrony Zwierząt sur Jeudi 7 février 2019

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here