Kosiniak-Kamysz oficjalnie poparł Janusza Kubickiego na prezydenta miasta

1
562

Władysław Kosiniak- Kamysz gościł dzisiaj w Zielonej Górze. Przyjechał, by poprzeć kandydaturę obecnego prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego. – Chcemy wyrazić poparcie dla Janusza Kubickiego jako kandydata na prezydenta Zielonej Góry. Naszym naturalnym partnerem są w pierwszej kolejności komitety lokalne – zapewnia Władysław Kosiniak-Kamysz.

Prezydent nie kryje zadowolenia i wiary w to, że jest możliwa zgodna współpraca. – Dziękuję mu za poparcie w tegorocznych wyborach samorządowych. Główne założenia programowe PSL dla naszego miasta w dużej mierze pokrywają się z naszymi planami. Dla dobra i rozwoju Zielonej Góry będę współpracował ze wszystkimi. Cieszę się, że prezes PSL dostrzega nasze działania. Dzisiaj podkreślił, że Zielona Góra nie tylko w nazwie mówi o zieleni, tylko autentycznie staje się miastem ekologicznym, zielonym – skomentował Kubicki.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Pan Kosiniak przyjechał do Zielonej Góry nie poprzeć naszego Prezydenta ale raczej podeprzeć się nim. Sam cienko przędzie i dlatego szuka oparcia silniejszych.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here