Przy ul. Energetyków jedna jezdnia jest zamknięta. Są utrudnienia (WIDEO, ZDJĘCIA)

0
797
fot. ZielonaNews.pl

Na początku września ruszył remont ul. Energetyków. Początkowo kierowcy nie odczuli większych zmian. Teraz zamknięto jedną jezdnię i wyłączono sygnalizację świetlną. Kierowcy muszą stosować się do znaków i uważać.
Zamknięta jedna jezdnia przy ul. Energetyków. Są utrudnienia

Remont ul. Energetyków w Zielonej Górze_11
fot. ZielonaNews.pl

Południa jezdnia (od strony marketu Tesco) przy ul. Energetyków została zamknięta. Teraz ruch odbywa się drugą jezdnią. Wyłączona jest sygnalizacja świetlna, a jedno z przejść dla pieszych (bliżej przystanku od strony poczty) jest zamknięte. Z parkingu przy Tesco wyjedziemy tylko w prawo, w stronę ronda przy ul. Batorego (zobaczcie mapę poniżej).
materiały urzędu miasta Zielona Góra

Remont przy ul. Energetyków usprawni ruch
Dzięki zmianom ma poprawić się ruch w rejonie skrzyżowania z ul. Elektronową i zjazdem publicznym do Centrum Handlowego. Poszerzona o dodatkowe pasy zostanie jezdnia południowa. Wymieniona zostanie sygnalizacja świetlna oraz oświetlenie uliczne. Wykonane zostaną także dodatkowe wypusty uliczne. Planowane jest także usunięcie kolizji uzbrojenia. Wykonawca na realizację ma 140 dni od dnia podpisania umowy. Oznacza to, że na przełomie roku prace powinny się zakończyć. Ofertę w przetargu złożyła tylko jedna firma: Przedsiębiorstwo Drogowe Bud-Dróg Sp. z o.o. Koszty pracy wyceniła na 1. 066.970,27 zł. Zobaczcie zdjęcia i wideo poniżej! 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here