Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 9 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaInwestycjePrzebudowa ul. Wyszyńskiego. Wykonawca chce dużo więcej niż zakładał magistrat

Przebudowa ul. Wyszyńskiego. Wykonawca chce dużo więcej niż zakładał magistrat

Magistrat otworzył oferty dotyczące przebudowy odcinka ul. Wyszyńskiego. Kolejny przetarg i po raz kolejny jedna oferta cenowa znacznie przewyższająca kwotę, którą urząd miasta zaplanował na ten cel. 

Urząd miasta na przebudowę ul. Wyszyńskiego zaplanował 200 tys. zł. Jedyna oferta, która wpłynęła opiewa na kwotę 658 050 zł. Nie wiadomo jeszcze, czy urząd dopłaci brakującą kwotę, czy unieważni przetarg.

—-> Sofa chesterfield rozkładania w każdym domu i salonie.

Będzie przebudowa ul. Wyszyńskiego

Z dokumentów przetargowych wynikało, że ma miała zostać wybudowana sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych na ul. Stefana Wyszyńskiego w rejonie ul. Zbyszka Godlewskiego. Planowano także przebudowę chodnika, oświetlenia drogowego. Miały też zrekultywowane tereny zielone.  W ramach inwestycji planowano poszerzenie nawierzchni drogi publicznej i poszerzenie nawierzchni zjazdów.

Po co remont ul. Wyszyńskiego?

Jak w przetargu wyjaśnia magistrat inwestycja  wynika z konieczności poszerzenia odcinka drogi powiatowej nr 4409F w celu wyodrębnienia dodatkowego pasa i wprowadzenia trzech lewoskrętów: z ul. St. Wyszyńskiego w ul. Zbyszka Godlewskiego, lewoskrętu z ul. St Wyszyńskiego do stacji paliw, z ul. St. Wyszyńskiego w ul. Monte Casino. Inwestycja obejmuje budowę sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych w rejonie ul. Zbyszka Godlewskiego.

 

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Kopciuchy trują nie tylko zimą

Smog z kopciuchów, czyli starych pieców, to nie jest problem sezonowy. Rozmowa z dr Anną Śniady, lekarzem pulmonologiem. Czym właściwie jest smog? Dr Anna Śniady, pulmonolog:...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj