Co z przebudową galerii Pod Topolami?

0
1795
fot. ZielonaNews.pl

W maju ubiegłego roku została zamknięta galeria Pod Topolami. Zgodnie z zapowiedziami miała być zamknięta raptem przez kilka miesięcy. Na grudzień 2018 roku planowano huczne otwarcie galerii handlowej w nowej odsłonie, z nowymi markami na pokładzie.  Póki co jednak, galeria wygląda jak wyglądała. A do nas dochodzą informacje, że dzieje się źle.  Zgłosił się do nas jeden z byłych najemców galerii i przekazał informację, że budowa stoi pod znakiem zapytania. Wersji tej nie potwierdza jednak sam właściciel.

Czy firma ma problemy finansowe?

Mamy informacje, że budowa galerii utknęła. Być może obecny właściciel będzie chciał sprzedać obiekt – poinformowała nas Magdalena Klomp, która na piętrze galerii miała otworzyć fitness. Tłumaczy, że długo nic się w galerii nie działo, a ona wraz z mężem byli zwodzeni na temat sytuacji. – Ponad rok temu podpisaliśmy umowę na całe piętro. W październiku byliśmy zwodzeni, że wszystko jest dobrze. Dopiero w październiku powiedział, że będzie opóźnienie. Okazało się, że długo  czekał w ogóle na pozwolenia na budowę. Dzieje się  źle. Nie wiem czy nie dysponuje środkami, jest coś nie tak, tym bardziej, że nie możemy odzyskać znacznej części wpłaconej przez nas kaucji – wyjaśniała nam pani Magdalena.

Co dalej z galerią Pod Topolami?

Informacji tych nie potwierdza właściciel. – Najemcy mają umowy aneksowane. Termin przebudowy przesunął się w czasie – informuje nas Jarosław Górski, właściciel obiektu. W tej chwili prace są wstrzymane. Właściciel sytuację tłumaczy trudną sytuacją na rynku budowlanym.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here