Na tych stacjach kupimy dziś paliwo o 1 zł/l taniej!

0
8193
promocja na paliwo w Zielonej Górze
fot. ZielonaNews.pl

Sieć stacji Circle K przygotowało dla klientów promocję na paliwo. Już dziś, 15 grudnia, w godzinach od 14.00 do 17.00 będzie można kupić taniej paliwo i to aż o 1 zł za litr.
Promocja na paliwo w Zielonej Górze. Które stacje?

Dzisiaj tankujesz o 1 zł taniej na litrze! Chcemy umilić Ci przedświąteczne oczekiwanie i podziękować, że jesteś z nami. Nasz prezent to tańsze paliwo, które zatankujesz dzisiaj od 14.00 do 17.00 na wybranych stacjach Circle K! – informuje Circle K. Akcja będzie obowiązywać tylko na wybranych stacjach. Na liście jest 369 stacji, z czego trzy są w naszym mieście.
W Zielonej Górze paliwo taniej kupimy na trzech stacjach:

  • Premium CoCo ul. Wyszyńskiego 24 65-536 Zielona Góra
  • Premium CoCo Al. Konstytucji 3-go Maja 20 65-803 Zielona Góra
  • Premium CoCo Al. Zjednoczenia 104A 65-120 Zielona Góra

Circle K przygotowało przedświąteczną akcję. – Dzisiaj tankujesz o 1 zł taniej na litrze! Chcemy umilić Ci przedświąteczne oczekiwanie i podziękować, że jesteś z nami. Nasz prezent to tańsze paliwo, które zatankujesz dzisiaj od 14.00 do 17.00 na wybranych stacjach Circle K! – informuje Circle K.

Dodatkowe rabaty na paliwo
Dodatkowo stacja przewiduje dodatkowe rabaty dla uczestników programu lojalnościowego. – Uczestnicy programu lojalnościowego Circle K EXTRA, którzy zakupią paliwo w dniu promocji otrzymają 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l do wykorzystania przy kolejnej wizycie na tankowanie dowolnego typu paliwa. Rabat będzie obowiązywać do końca stycznia 2023 r. – informuje Circle K.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here