Prezydent pokazuje, ile zarabia on i jego zastępcy. “I wszystko stało się jasne” (SONDA)

1
1295

Prezydent Janusz Kubicki po raz kolejny na swoim fanpage publikuje wyciąg przedstawiający wielkość wypłaty. Jak się okazuje włodarz miasta dostaje nieco ponad 7 tys. zł.

Ile zarabia prezydent i jego zastępcy?

Na wypłacie prezydenckiej nie kończą się wyliczenia. Tym razem J. Kubicki przedstawił także informacje dotyczące pensji wiceprezydentów i byłej wiceprezydent (nie może być wiceprezydent jako przewodnicząca sejmiku województwa lubuskiego. Teraz jest dyrektorem całego pionu związanego z oświatą). –  Głośno jest o tym abyśmy mówili, ile zarabiamy, czyli o transparentności. Dlatego podaje swoje zarobki, robię to raz na jakiś czas i nie mam z tym żadnego problemu. Za miesiąc luty wpłynęło na konto 7 337,90 zł. Dla ciekawych podaje też ile wpłynęło na konta moich zastępców. A jest to Dariusz Lesicki 7 097,40 zł, Krzysztof Kaliszuk 7 193,86 i nasz kochany rodzynek Wiolka 7 253,74 zł. I wszystko stało się jasne – skomentował J. Kubicki. A Waszym zdaniem to dużo czy mało za piastowanie takich funkcji?

Czy prezydent zarabia dużo?

Dzień dobry, dziś piękny słoneczko jest na niebie. Oj dzieje się w mieście, dziej. Trwa sprzątanie po zimie, zamiatają i…

Publiée par Janusz Kubicki sur Mercredi 13 mars 2019

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. na tyle szkodnictwa wyrządzonego to w ogóle że cokolwiek jeszcze mu zostaje, aż dziw 😉

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here