Pracownicy ZZUM wysyłają pismo do prezydenta: pomóżcie, bo jesteśmy zastraszani

4
1605

Do prezydenta Janusza Kubickiego i mediów zostało skierowane anonimowe pismo, dotyczące sytuacji z ZZUM. Pracownicy proszą o pomoc w zakończeniu działań szefów, którzy ich zastraszają. Odwołują się także do śmierci księgowej zakładów, która popełniła samobójstwo i zostawiła list, w którym ujawnia nieprawidłowości w prowadzeniu firmy. Zawarte w nim informacje sugerują również, że była mobbingowana a sytuacja w zakładzie przyczyniła się do decyzji o samobójstwie.  Zadają również szereg pytań dotyczących działania zakładu.

– Śmierć naszej współpracownicy jest do dnia dzisiejszego wielkim wstrząsem i przeżyciem. Dla wielu z nas, jak i dla Ś.P. Pani Elżbiety, praca w naszych firma była i jest codzienną udręką, szykanowaniem i strachem, ale niestety jedynym źródłem dochodu, co jawnie wykorzystuje Władza naszych firm – czytamy w liście. Poniżej publikujemy treść pisma.

 

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Czyli standard, układ, układzik, znajomości i kolesiostwo. A gadające głowy w tv ściemniają w każdej sprawie. Aby do wyborów, potem będą czystki i wyroki.

  2. Prokuratura i sądy w tym Mieście a nawet w Województwie jest na usługach samorządów i bezwzględnie podległa tym którzy więcej zapłacą szczególnie jeśli władza mieści się w benefitach, takich przykładów mobbingu przez nepotycznie i despotycznie i chaotycznie prowadzących lub kierujących spółkami i nie tylko bo również innymi instytucjami jest na tyle dużo, że mam nadzieję iż niebawem dojdzie do “przebudzenia obywateli” i … zadanie pytań … przed rozliczeniem wyborczym nie tylko samorządów ale również władzy … bo efekty ekonomiczno gospodarcze jak równiez moralno mentalne są opłakane … ale “nadzwyczajna kasta” i “władza się wyżywi” … mafia – to jest właściwe określenie na to co dzieje się w tym województwie … taczki powinny być w pełnej gotowości

  3. i nikt z tym nic nie zrobi w byłych ZGKiM tez była sprawa w sadzie o mobbing i dyskryminacje i co zwykli ludzie szans nie mieli

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here