Trwa budowa drugiego zjazdu przy rondzie przy CRS (ZDJĘCIA)

0
998
fot. ZielonaNews.pl

Pod koniec czerwca podpisano umowę związaną m.in z przebudową koło ronda przy CRS (czytaj więcej: Podpisanie umowy). Prace już ruszyły. Póki co dla kierowców nie ma szczególnych utrudnień.
Prace przy rondzie przy CRS

Trwają prace przy rondzie przy CRS w Zielonej Górze. Ma to związek z przebudową wyjazdu z ronda Rady Europy w stronę ul. Sulechowskiej. – Ta przebudowa polega na tym, że do Zielonej Góry będą już dwa wjazdy. Tam się teraz wjeżdża do Zielonej Góry jednym pasem. Przy okazji tej inwestycji będzie poszerzenie. Teraz to jest takie wąskie gardło. Będą bezpośrednio dwa pasy wjazdowe – wyjaśniał podczas konferencji prasowej prezydent miasta Janusz Kubicki.

Ścieżka rowerowa przy ul. Poznańskiej
W ramach tej inwestycji powstaje także ścieżka rowerowa przy ul. Poznańskiej. Jej budwowa ma zapewnić spójne połączenie między ścieżką rowerową przy rondzie CRS a tą, która jest rozpoczyna się w Chynowie. Dzięki temu rowerem dojedziemy aż do mostu w Cigacicach, a po zakończeniu remontu mostu w Cigacicach ścieżką aż do Sulechowa.

Wykonawcą inwestycji będzie firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego sp. z o. o. z siedzibą w Głogowie. Na wykonanie prac ma cztery miesiące (czyli do końca października). Poniżej znajdziecie galerię zdjęć.
 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here