Rusza nowa fabryka w Zielonej Górze. Pracownicy poszukiwani

4
2627
Designed by Freepik

Rusza kolejna fabryka w Lubuskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Nowym Kisielinie.  Rekrutację na pokład fabryka Styropmin rozpoczęła jeszcze w lipcu ubiegłego roku. Ale to właśnie od nowego roku zaczęła rozkręcać swoją działalność i szukać kolejnych pracowników. Kim jest najmłodszy “mieszkaniec” Parku Przemysłowo-Technologicznego?

Do 70 miejsc pracy

O zakończeniu budowy fabryki informowała firma Styropmin jeszcze przed końcem 2017 roku. Inwestycja realizowana była zgodnie z planem terminowym. Styropmin zajmuje się i specjalizuje produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wykorzystywanych w różnych sektorach budownictwa. Firma funkcjonuje od 25 lat, ma fabryki w Łochowie, Oświęcimiu, a teraz również w Zielonej Górze. Zielonogórską fabrykę sama firma określa najładniejszą. To tutaj będą produkowane płyty styropianowe fasadowe, izolacje fundamentów, dachów, a także podłóg.W tym roku Styropmin zamierza dostarczać styropian do zachodniej części kraju, a także za granicę. Docelowo firma ma zatrudnić do 70 osób. Na chwilę obecną zakład ma już połowę pracowników, którzy póki co pracują w trybie jednozmianowym. Przypominamy, że kolejne fabryki w Parku Przemysłowo-Technologicznym w Nowym Kisielinie rozwijają swoja działalność, nowych pracowników szukają m.in.: Ideal Automotive, czy Grupa REAC.

 

 

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Gdzie te oferty pracy? Sprawdziłem strony www wszystkich firm i ofert jak na lekarstwo. Zawsze mnie to śmieszy jak media rozpisują się o nowych miejscach pracy, a nic z tego nie wynika.

  2. Geograf. Napisz do Styropmin maila co umiesz i co proponujesz od siebie. Wykształcenie, doświadczenie i takie tam podstawy.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here