Poznaj idealną biżuterię na wesele. Propozycje dla Panny Młodej oraz gości

0
56

Dzień ślubu to wyjątkowa okazja zarówno dla Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. Szczególnym wzruszeniem reagują osoby będące najbliżej zaślubionych, czyli ich rodzice, a także świadkowie. Nic więc dziwnego, że każda obecna na uroczystości kobieta chce ją uświetnić swoim eleganckim wyglądem. Panie wybierają zatem wytworne kreacje, wzbogacając je ulubioną biżuterią. Jeśli i w Twoim kalendarzu na ten rok pojawiła się pozycja „wesele”, a zupełnie nie masz pomysłu, jakie kosztowności dopasować do kupionej już sukienki, przeczytaj poniższy poradnik. Znajdziesz tutaj garść inspiracji – niezależnie, czy jesteś bohaterką dnia, świadkową, mamą Panny Młodej czy gościem.

Biżuteria dla Panny Młodej: szykowny blask

To dla Ciebie najważniejszy dzień w życiu i chcesz wyglądać olśniewająco. Dlatego postaw na biżuterię, która… błyszczy: dosłownie i w przenośni. Zwróć tylko uwagę na to, w jakim stylu utrzymana jest Twoja suknia. Jeżeli ma prosty krój i niewiele ozdób, śmiało możesz sobie pozwolić na strojne kolczyki, diamentowe kolie i odbijające światło bransoletki. Natomiast w przypadku, gdy kreacja jest bardzo ozdobna, lepiej będzie postawić na delikatnie połyskujące przy uszach kolczyki. Delikatny łańcuszek srebrny lub złoty dopełni efektu. Pamiętaj o tym, że mniej znaczy więcej. Czasami wiszące kolczyki z diamentami i subtelna bransoletka w zupełności wystarczą. Nie trzeba jeszcze szukać błyszczącej kolii i diademu.

Kosztowności dla świadkowej i mamy: wytworna skromność

W ferworze przygotowań ślubnych łatwo zapomnieć o sobie, zwłaszcza gdy jesteś matką Panny Młodej. W tym dniu oczy zebranych będą zwrócone też na Ciebie, zadbaj więc nie tylko o elegancki wygląd, ale również o detale. Najlepszym wyborem okaże się kreacja w stonowanym kolorze i subtelna biżuteria, na przykład osadzone przy uszach kolczyki w kolorystyce dopasowanej do sukienki albo naszyjnik z pereł. Dzięki temu będziesz doskonale się prezentować, nie odwracając jednocześnie uwagi od bohaterki wieczoru.

Panna Młoda wyznaczyła Cię na świadkową? Możesz być dumna – to nie lada wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Rola świadkowej nie kończy się na pomocy w wyborze sukni ślubnej. Jej obowiązkiem jest czuwanie nad komfortem Pani Młodej podczas uroczystości. Aby nic nie przeszkadzało podczas jego wypełniania, zadbaj też o własne dobre samopoczucie. Idealna okaże się skromna sukienka wzbogacona delikatną biżuterią, chociażby kolczykami-wkrętkami i ulubionym wisiorkiem.

Dodatki dla gościa: eleganckie akcenty

Jesteś gościem weselnym? Pamiętaj, że klucz do sukcesu to umiar. Zawsze mile widziane są niewielkie srebrne kolczyki i bransoletka, takie jak te dostępne w sklepie internetowym Srebropol. Jeśli Twoja sukienka jest gładka i jednolita, możesz pozwolić sobie na komplet biżuterii: naszyjnik, bransoletkę oraz kolczyki. Wybierz kosztowności, które nie są w stanie przyćmić Panny Młodej: to ona powinna być w tym dniu najważniejsza.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here