Powstaną nowe miejsca w przedszkolach. Pójdą na to miliony złotych

0
233
Designed by Freepik

Urząd marszałkowski ogłosił, że od 16 lutego ruszy nabór wniosków w konkursach związanych z poprawą dostępności i jakości edukacji przedszkolnej. Dzięki konkursom ma zostać zwiększona ilość miejsc w przedszkolach.

Więcej miejsc w przedszkolachNowe miejsca mogą być utworzone w nowych ośrodkach, ale także w już istniejących. W konkursie mogą wziąć udział również ośrodki, które chciałyby dostosować miejsca przedszkolne dla potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami. W ramach konkursu możliwa jest także realizacja dodatkowej oferty edukacyjnej i specjalistycznej umożliwiającej dziecku z niepełnosprawnością udział w wychowaniu przedszkolnym poprzez wyrównanie deficytu wynikającego z niepełnosprawności.

Nabór wniosków– Celem jest utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego, wprowadzenie dodatkowych zajęć oraz doskonalenie umiejętności i kompetencji nauczycieli – informuje urząd marszałkowski. Nabór wniosków będzie trwał od 16 do 23 marca 2020 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie urzędu marszałkowskiego: Konkursy – nabór wniosków dotyczących poprawy dostępności i jakości edukacji przedszkolnej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here