Powstaje szopka na deptaku, a w niej będą zwierzęta (ZDJĘCIA)

0
935
fot. ZielonaNews.pl

Na deptaku w okolicach ratusza powstała drewniana szopka. Brakuje w niej jeszcze zwierząt. – Pojawią się jutro w godzinach popołudniowych – poinformowała nas radna Eleonora Szymowiak. Przy okazji zaprosiła wszystkie osoby samotne do udziału we wspólnej Wigilii pod ratuszem, która odbędzie się jutro o godz. 17.00.

Czytaj dalej za reklamą —>W szopce pojawią się alpaki, osły i kozy. – Być może będzie jeszcze jedna niespodzienka, dlatego warto przyjść i zobaczyć – zdradziła E. Szymkowiak. Akcja jest organizowana z jej inicjatywy i Fundacji Arka.  Szopką, jak rok temu, będą opiekowali się bezdomni. Zwierzęta w szopce będzie można odwiedzać przez około dwa dni.

Czytaj dalej za reklamą —>Wigilia dla samotnych

Jutro o godzinie 17.00 odbędzie się Wigilia dla osób samotnych pod ratuszem, właśnie przy szopce. Może przyjść każdy, kto nie ma z kim zasiąść do stołu wigilijnego. Będzie namiot, potrawy wigilijne i kolędowanie. Zapraszamy – wyjaśnia E. Szymkowiak.

Z inicjatywy radnej zwierzęta  uczestniczyły także podczas pochodu z okazji Święta Trzech Króli. Wówczas pojawiały się alpaki i wielbłądy.

Czytaj dalej za reklamą —> 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here