Powstaje nowy McDonald’s w mieście (ZDJĘCIA)

8
2327

W całym kraju znajduje się kilkaset restauracji McDonald’s, sieci serwującej jedzenie typu fast- food. W Zielonej Górze są dwie, teraz powstaje trzecia, tuż nieopodal CRS.

Kolejny McDonald’s w Zielonej Górze

Tak jak zapowiadano, tuż obok salonu Agata Meble, pojawił się restauracja typu fast food. Początkowo nie podawano marki. Teraz wiadomo, że buduje się tutaj McDonalds. Tempo prac jest błyskawiczne. Już widać pierwsze ściany, a na placu budowy spora ekipa budowlana pracuje, by obiekt powstał jak najszybciej. Restauracja prawdopodobnie będzie otwarta razem z salonem Agata Meble, czyli w III kwartale tego roku. Budowlańcy przebudowują także drogę przy CRS by usprawnić ruch przy salonie meblowym. Wszelkie koszty tej przebudowy są po stronie właściciela sklepu, z którym podpisano stosowne porozumienie w tej sprawie.

PODZIEL SIĘ

8 KOMENTARZE

  1. Świetna lokalizacja i jednocześnie reklama zdrowego trybu życia – obok obiektu sportowo-rekreacyjnego powstaje fast-food. Co jeszcze wymyślą władze miasta? Jaka opinia radnego (lekarza) Górskiego? Proponuję zamienić cały CRS w jadłodajnię i nie zawracać ludziom głów, że sport to zdrowie.

  2. Co za bzdura, teraz głupie dzieciaki z zajęć na pływalni będą gromadnie kierować się do tego dziadostwa. Ktoś przewidział jak będzie kształtował się ruch drogowy po otworzeniu bram tego przybytku ?

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here