Powstaje nowe centrum handlowe w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

0
10346
fot. ZielonaNews.pl

Trwają prace przy budowie nowego centum handlowego STOP SHOP zlokalizowanego we wschodniej części miasta, bezpośrednio przy osiedlu Pomorskiim, przy łączącej z centrum miasta Szosie Kisielińska, w pobliżu ronda Orląt Lwowskich

 

Prace budowlane ruszyły w sierpniu. Otwarcie parku handlowego, z łącznie 12 sklepami na dostępnej powierzchni pod wynajem prawie 6.700 m kw., planowane jest na wiosnę 2022 roku. W pierwszym etapie prac budowalnych realizowane są roboty ziemne związane z wyrównaniem oraz stabilizacją gruntu i fundamentowaniem
Stop Shop w Zielonej Górze

Stop Shop w Zielonej Górze
Tak będzie wyglądać Stop Shop w Zielonej Górze… /fot. materiały prasowe IMMOFINANZ

 
Bezpośrednio przed STOP SHOP-em dostępnych będzie ok. 160 miejsc parkingowych. Zielonogórski projekt realizowany będzie w sąsiedztwie istniejącego już supermarketu oraz sklepu Bricomarche, które dzięki komplementarności oferty, będą pozwalały klientom na realizację szerokich potrzeb zakupowych w jednym miejscu.

Jakie sklepy?

Sektor odzieży i akcesoriów sportowych będzie reprezentowany w STOP SHOP Zielona Góra przez Martes Sport, który podpisał umowę najmu na prawie 800 m kw. Sieć sklepów zoologicznych Kakadu, z kolei wynajęła w najnowszym zielonogórskim parku handlowym ponad 250 m kw. Pojawi się też marka odzieżowa z grupy LPP – Sinsay.

Przebudowa drogi

W związku z budową centrum handlowego przewidywana jest także przebudowa drogi. inwestycja polega na rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 262 (Szosa Kisielińska w Zielonej Górze) na odcinku od przystanku autobusowego do ronda Orląt Lwowskich w Zielonej Górze (czytaj więcej: Przebudowa drogi)

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here