Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaDwóch nastolatków potrącono na przejściu dla pieszych (WIDEO Z MONITORINGU)

Dwóch nastolatków potrącono na przejściu dla pieszych (WIDEO Z MONITORINGU)

– W miniony czwartek (21 września) to właśnie na przejściu dla pieszych na ulicy Długiej w Zielonej Górze, potrącone zostały dwie młode osoby – informuje zielonogórska policja.

68-letni kierowca w miniony jechał ulicą Długą i na wyznaczonym przejściu dla pieszych potrącił dwóch nastolatków w wieku 12 i 14 lat. – Jeden z nich (14-latek) został zabrany na badania do szpitala. Mundurowi będą wyjaśniać wszystkie okoliczności tego zdarzenia, które zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu – informuje policja.

Zielonogórscy policjanci po raz kolejny proszą o ostrożność na drogach:

– Kierujących o dostosowanie prędkości do natężenia ruchu, pory dnia i panujących warunków atmosferycznych, a także rozważną jazdę i zwrócenie szczególnej uwagi w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych.

– Pieszych o to, aby przed wejściem upewnili się, że mogą bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni, ale także, aby byli czujni znajdując się już na przejściu.

 

 

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj