Poszukiwany sprawca bójki w X-Demon. A także pewna kobieta…

1
488
fot. ZielonaNews.pl

Komisariat Policji I w Zielonej Górze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze prowadzi śledztwo w sprawie uszkodzenia ciała kobiety. Do zajścia doszło 4 sierpnia 2018 roku ok. godz. 2:30 w Zielonej Górze w klubie muzycznym X-DEMON. Policja ponawia apel o zgłaszanie się osób, które mogą wiedzieć cokolwiek o sprawcy.

– Sprawca uderzył pokrzywdzoną pięścią w twarz wskutek czego doznała ona urazu tępego gałki ocznej co spowodowało ślepotę prawego oka. Obrażenia te spowodowały ciężkie kalectwo pokrzywdzonej – wyjaśnia Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.  W związku z powyższym Komisariat I Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków tego zdarzenia, którzy pomogą w ustaleniu sprawcy uszkodzenia ciała. Poszukiwana jest również kobieta w wieku ok. 20-25 lat, o czarnych długich włosach, która dosiadła się do pokrzywdzonej i która po uderzeniu pokrzywdzonej w twarz przepraszała ją za całe zajście.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze,
Os.Pomorskie 8a, tel: 68 4761329, 68 4761311 lub nr 112, adres e-mail: komendant.kp1_zgora@go.policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Gnoja bym za jaja powiesił … a w ogole wpizd..u zamknąć tego demona… stale bojki i awantury

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here