Poszukiwany listem gończym był w piwnicy, gdzie były też narkotyki

0
3885
fot. KMP Zielona Góra

Zielonogórscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali wczoraj 25-latka, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Mężczyzna w chwili zatrzymania był w piwnicy  bloku, w którym się ukrywał. W pomieszczeniu policjanci znaleźli również amfetaminę i marihuanę.
Poszukiwania 25-letniego zielonogórzanina, na podstawie listu gończego

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poszukiwał 25-letniego zielonogórzanina, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

W piwnicy były też narkotyki
Kryminalni ustalili, że 25-latek ukrywa się w jednym z bloków na osiedlu mieszkaniowym w Zielonej Górze. – Wczoraj w ciągu dnia policjanci odnaleźli poszukiwanego w piwnicy tego bloku. W pomieszczeniu piwnicznym były też narkotyki – ponad 89 g amfetaminy i 1,6 marihuany. Oprócz tego między innymi waga elektroniczna i woreczki strunowe. 25-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zanim zostanie odwieziony do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze usłyszy jeszcze zarzuty popełnionych kolejnych przestępstw narkotykowych – informuje Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Poszukiwanie 100 osób zaginionych
Policjanci z KMP w Zielonej Górze oraz podległych komisariatów prowadzą w ciągu roku poszukiwania ponad 100 osób zaginionych, około 400 osób poszukiwanych listami gończymi i ponad 1000 osób poszukiwanych do spraw kryminalnych. Kilkadziesiąt spraw poszukiwawczych toczy się od kilku lat, głównie z powodu wyjazdu poszukiwanej osoby za granicę. Od początku tego roku zielonogórscy policjanci zatrzymali 83 osoby poszukiwane listami gończymi oraz 295 osób z nakazami doprowadzenia i poszukiwanych do ustalenia miejsca pobytu.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here