Popularność aplikacji moBILET rośnie. Potrzebna winietka

1
1099
Korzystasz z moBILET? Zaopatrz się w winietkę

Aplikacja moBILET pozwala kierowcom płacić za parkowanie za pomocą telefonu. Większość telefonów obsługuje tę aplikację.

MoBILET to oszczędzanie

Największym plusem aplikacji jest możliwość płacenia za faktyczny czas postoju w strefie parkowania. Nie musimy wykładać pieniędzy z góry. Wystarczy, że uruchomimy odpowiednią opcję w aplikacji w momencie parkowania. Konieczna jest rejestracja pojazdu i użytkownika w aplikacji i należy pamiętać, aby doładować elektroniczny portfel. Wtedy pieniądze będą automatycznie pobierane.

Winietka obowiązkowa

Aplikacja działa od grudnia zeszłego roku i do tej pory skorzystało z niej około 1000 kierowców. Jednak nie zawsze pamiętają oni o konieczności posiadania potwierdzenia używania aplikacji. Takim potwierdzeniem może być logo operatora lub nawet własnoręcznie napisana informacja. Można także zaopatrzyć się w specjalną naklejkę. Są one dostępne przy punktach opłat w strefie parkowania oraz zawsze mają je przy sobie kontrolerzy.

Posiadanie winietki jest bardzo ważne. Kontroler, który widzi za szybą informację, że kierowca korzysta z aplikacji jest w stanie sprawdzić czy właściciel pojazdu faktycznie uruchomił odpowiednią opcję.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. A kiedy bedzie mozna korzystać z apki MoBilet w MZK? Juz prawie we wszystkich miastach to działa, a Zielona Gora zawsze w tyle…

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here