Popołudniowy raport ministerstwa: nowe zakażenie w woj. lubuskim

2
3593
Aż 8 nowych zakażeń w Lubuskiem. Padł rekord zachorowań w Lubuskiem
People photo created by prostooleh - www.freepik.com

W popołudniowym, czwartkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowym przypadku zakażenia w woj. lubuskim. Na terenie województwa zakażonych jest 113 osób, a 87 wyzdrowiało. Chorych jest jeszcze 26 osób.
– Mamy 1 osobę zakażoną koronawirusem w województwie lubuskim. Pacjentka pochodzi z powiatu żarskiego – informuje Lubuski Urząd Wojewódzki. Łącznie, na terenie województwa, mamy 113 zakażonych.

Skąd są zakażeni?

21 osób z powiatu żagańskiego,
1 osoba z powiatu strzelecko-drezdeneckiego,
2 osoby z powiatu gorzowskiego,
8 osób z powiatu nowosolskiego,
7 osób z powiatu świebodzińskiego,
8 osób z powiatu wschowskiego,
9 osób z powiatu żarskiego,
2 osoby z miasta Gorzowa Wielkopolskiego,
9 osób z powiatu zielonogórskiego,
26 osób z miasta Zielonej Góry,
3 osoby z powiatu sulęcińskiego,
2 osoby z powiatu słubickiego,
7 osób z powiatu krośnieńskiego,
6 osób z województwa wielkopolskiego,
2 osoby z województwa mazowieckiego

– Mamy 225 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (69), mazowieckiego (65), łódzkiego (46), wielkopolskiego (12), dolnośląskiego (11), świętokrzyskiego (6), małopolskiego (5), opolskiego (3), podlaskiego (3), podkarpackiego (2), pomorskiego (2) i lubuskiego (1) – informuje Ministerstwo Zdrowia. Liczba zakażonych koronawirusem: 22 825/1 038 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Ministerstwo poinformowało także o ośmiu osobach, które zmarły na skutek zakażenia. 
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Ktoś jeszcze wierzy w to pandemiczne kłamstwo? Gdzie raporty z sekcji zwłok potwierdzające, że zgony nie nastąpiły z powodu raka, zawału, zapalenia płuc, sepsy itp. itd. tylko z wydumanego wirusa?

  2. Naprawdę myślisz, że ktoś by się przejmował wypuszczaniem raportów żeby tylko uciszyć grupkę spiskowców, w której się znajdujesz?

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here