Ponad 250 tys. zł będzie kosztować strojenie się miasta na Winobranie i na Boże Narodzenie

0
201
Program Winobrania 2021
fot. ZielonaNews.pl

Urząd miasta otworzył dziś oferty dotyczące wykonania dekoracji świetlnych na czas trwania Dni Zielonej Góry oraz Świąt Bożego Narodzenia „Winobranie 2021”. Udział w przetargu wzięła jedna firma.

Miasto na ten cel miało wygospodarowane 295 200 zł. Zakład Utrzymania i Urządzania Terenów Zieleni Lech Rabiza z Zielonej Góry zaproponowało za realizację zadania 260 tys. zł. Najprawdopodobniej to właśnie ta firma zrealizuje inwestycję.

Co trzeba będzie zrobić?

W ramach zadania wykonawca będzie musiał wykonać remont elementów świetlnych i uzupełniających, części naprawcze i serwisowe. Przedmiot zamówienia obejmuje montaż i demontaż dekoracji świetlnej na terenie Miasta Zielona Góra w okresie „Winobranie 2021” oraz Świąt Bożego Narodzenia wraz z wykonaniem niezbędnych ich napraw i zakupem niezbędnych elementów naprawczych, serwisowych i montażowych.

Wykonawca na wykonanie dekoracji winobranuiowych ma czas do 3 września a zdemontowane mają być od 13 września. Świąteczne dekoracje mają być rozwieszone do1 grudnia, a zdemontowane od 12 stycznia.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here