Ci młodzi ludzie działają by pomóc zwierzętom ze schroniska. Każdy może się przyłączyć!

0
276
fot. ZielonaNews.pl/Photo by Blue Bird: https://www.pexels.com/photo/adorable-border-collie-with-leash-7210748/
Młodzież z Zielonej Góry zainteresowała się losem bezdomnych zwierząt i postanowiła  – Projekt Pieskie Życie to inicjatywa, która ma na celu pokazanie ludziom realiów życia bezdomnych zwierząt oraz nakłonienie do wsparcia zielonogórskiego schroniska i przede wszystkim adopcji czworonożnych przyjaciół – informuje grupa młodzieży z VI Liceum ogólnokształcącego w Zielonej Górze.Młodzi ludzie zaangażowani w pomoc zwierzętom

W akcję zaangażowana jest grupka znajomych: Oliwia, Julia, Aleksander, Kamila, Weronika, Angelika. Postanowili działać w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. – Jej celem jest stworzenie projektu, dzięki któremu dokona się pozytywna zmiana w społeczeństwie. Dzięki mobilizacji i chęci niesienia pomocy, projekt Pieskie Życie zebrał ponad 2000 zł na wsparcie schroniska a także aktywnie prowadził kampanie w mediach społecznościowych – wyjaśniają inicjatorzy akcji.

Nie wiesz co zrobić? Wyprowadź czworonoga!\
Przekaz twórców projektu jest prosty. – Jeśli nie jesteś w stanie wesprzeć schroniska finansowo lub adoptować czworonoga, zachęcamy do wyprowadzania piesków na spacery na terenie schroniska. To tylko 2% twojego czasu, a 100% wsparcia wolontariuszy schroniska oraz mile spędzony czas – wyjaśniają młodzi ludzi.
Możecie ich działania śledzić w mediach społecznościowych:

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here