Polska marka Ecoperla zaskakuje sukcesem! Kto jest twórcą?

0
64
fot. materiały prasowe

Uzdatnianie wody w naszych domach staje się normą. Większości z nas zależy na pełnym dopasowaniu wody do swoich potrzeb. Dzięki temu korzystanie z niej jest wygodniejsze i przynosi całą masę korzyści. Jedną z popularnych w Polsce marek proponujących rozwiązania do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych jest marka Ecoperla. Jej urządzenia Polacy pokochali niemal natychmiast! Na czym polega fenomen i kto stoi za polską marką Ecoperla?

Po co poprawiać jakość wody na własną rękę?

Woda, która płynie w naszych kranach nie jest czystym wzorem chemicznym H2O. Ma w sobie wiele substancji, takich jak dobrze znane nam minerały. Należy jednak liczyć się z tym, że nie są tam związki jedynie o pozytywnym wpływie na człowieka. W wodzie mogą znajdować się także te o negatywnym działaniu, jak azotany, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor i jego pochodne.

W przypadku wody wodociągowej właściwie nie mamy się o co martwić. Zakłady bardzo dbają o to, by jej parametry odpowiadały przyjętym w Polsce normom. Należy jednak pamiętać o tym, że woda z zakładu ma do pokonania wiele kilometrów zanim trafi do naszych kranów. Ponadto sama magistrala budynku potrafi niejednokrotnie pozostawić wiele do życzenia. Niektórzy nie chcą korzystać z wody w celach spożywczych ze względu na niedopasowanie do ich potrzeb. Woda może być jeszcze bardziej komfortowa w użyciu i w pełni dostosowana do naszych oczekiwań, jeśli zdecydujemy się na system uzdatniania wody we własnym zakresie.

Korzystanie z wody z własnego ujęcia jest objęte o wiele większym ryzykiem. Nie chodzi tu jedynie o to, aby woda była w pełni odpowiadająca naszym potrzebom, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Jej uzdatnianie praktycznie zawsze okazuje się koniecznością. W dodatku warto ją zabezpieczać przed możliwością rozwoju mikroorganizmów. Można tego dokonać z pomocą  dokładnie dobranych metod i urządzeń do uzdatniania wody.

Szczególną uwagę warto zwrócić na urządzenia polskiej marki Ecoperla. Jej produkty szybko zyskały swoich właścicieli na terenie całego kraju. Są doceniane za wydajność oraz ekonomiczną pracę. A co jeszcze tak wyjątkowego ma do zaoferowania polska marka Ecoperla?

Korzyści z uzdatniania wody z polską marką Ecoperla

Polska marka Ecoperla z misją

Głównym hasłem polskiej marki Ecoperla jest „Piękno czystej wody”, a jej misją zapewnienie w gospodarstwach domowych wody dostosowanej do potrzeb mieszkańców – komfortowej w użyciu oraz bezpiecznej. Z tego względu twórcy oferują całą gamę rozwiązań na różne problemy, które najczęściej dokuczają w związku z jakością wody. Znajdziecie tu coś na kłopoty z: twardą wodą, żelazem, nieodpowiednim smakiem i zapachem wody, zanieczyszczeniami mechanicznymi, manganem, azotanami, jonem amonowym.

Oferta produktowa została podzielona na trzy kategorie:

  • Filtry kuchenne – wieloetapowe filtry podzlewozmywakowe do montażu w kuchni i uzdatniania wody na cele spożywcze. W ofercie między innymi system odwróconej osmozy oraz ultrafiltracja
  • Filtry na cały dom – urządzenia kompaktowe, jak zmiękczacze wody i stacje wielofunkcyjne oraz seria o dużych wydajnościach Ecoperla Tower
  • Akcesoria – dodatki oraz preparaty wspomagające działanie urządzeń filtracyjnych

Większość produktów polskiej marki Ecoperla jest wyposażona w specjalne systemy wspomagające prawidłowe działanie i równoważące ich pracę. Wśród nich można wymienić: Ecopela Perfect System, Ecoperla Smart System, Ecoperla Security System. Warto też wiedzieć, że spora część jest objęta aż 10 latami gwarancji!

Marka Ecoperla stara się też stawiać na ekologię, stąd w ofercie można spotkać się z urządzeniami oznaczonymi jako „Think Green with Ecoperla”. To rozwiązania w uzdatnianiu wody i nie tylko, które przyczyniają się do pomocy w walce o lepszy stan środowiska oraz mają wpływ na zmianę naszych nawyków na lepsze.

Ecoperla to jednak nie tylko doskonale dobrane produkty dostępne w wielkościach zoptymalizowanych do gospodarstw domowych. Twórcy postanowili podarować swoim odbiorcom znacznie więcej – wiedzę. Stąd właśnie oficjalny kanał polskiej marki Ecoperla na YouTube. Znajdziecie tam porady dotyczące kłopotów z jakością wody, nowinki z rynku, recenzje urządzeń oraz instruktaże związane z montażem.

To wszystko wskazuje, że marka Ecoperla została przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, a kto za nią stoi i odpowiada?

Doświadczenie drogą do sukcesu

Za tak dużym sukcesem polskiej marki Ecoperla stoją doświadczeni eksperci, którzy w branży uzdatniania wody działają od wielu lat. Właścicielem jest firma Klarsan, funkcjonująca na polskim rynku od 2007 roku. Jej historia jest jednak w rzeczywistości znacznie dłuższa, ponieważ założyciel już dużo wcześniej działał w branży i nabywał  niezbędnej wiedzy. Klarsan zapewnia rozwiązania w dostosowaniu jakości wody do potrzeb gospodarstw domowych oraz firm. Przygotowują wodę do celów: przemysłowych, medycznych, rekreacyjnych oraz socjalno-bytowych.

Klarsan jest rodzinną firmą z tradycjami. Lokalizacja w samym centrum Polski pozwala na sprawną realizację zleceń na terenie całego kraju. Najważniejszymi wartościami są: doświadczenie, rozwój, współpraca, profesjonalizm. Firmę tworzą wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Inżynierowie nie boją się żadnego zadania i na każdy kłopot z jakością wody oraz warunki panujące w miejscu montażu starają się znaleźć rozwiązanie. Każda sprawa traktowana jest jako ta najważniejsza. Duży nacisk stawia się na poszukiwanie rozwiązań najlepszych nie tylko z punktu jakości i wydajności, ale i z perspektywy finansowej.

Klarsan stara się być na bieżąco z wszelkimi rozwiązaniami w uzdatnianiu wody. Kadra stale jest szkolona, a wiedza pracowników poszerzana. Zanim jakikolwiek komponent trafi do oferty, jest dokładnie sprawdzany pod względem wydajności i trwałości. Klarsan współpracuje z największymi i najbardziej znanymi producentami – liderami branży uzdatniania wody, jak Clack, Cintropur, Atlas Filtri, dlatego można być pewnym oferowanych rozwiązań.

Kompleksowa oferta odpowiedzią na potrzeby

Oferta firmy Klarsan jest kompleksowa i elastyczna. Kolejne etapy współpracy są dopasowywane do potrzeb zleceniodawcy. Wśród działań można wymienić: wizję lokalną oraz wstępny wywiad, kompleksową analizę wody oraz testy obciążeniowe na złożach, dobór metod uzdatniania wody, projekt stacji uzdatniania wody, montaż i realizacja, serwis oraz obsługa, szkolenia z zakresu obsługi. To kompleksowe podejście zapewnia firmie rozwój i wiele sukcesów oraz rosnące grono zainteresowanych współpracą. A dlaczego Klarsan zdecydował się na własną markę urządzeń do uzdatniania wody w domu?

Klarsan i Ecoperla – najwyższa jakość

Podczas swojej pracy inżynierowie zauważyli spore różnice między potrzebami gałęzi przemysłowych a gospodarstwami domowymi. W związku z tym postanowiono oddzielić ofertę przemysłową pod marką Klarsan od oferty przeznaczonej dla klientów indywidualnych. Tak właśnie powstała marka Ecoperla.

Jeśli szukasz sposobu na poprawę jakości wody

Jeśli wiesz, że Twoja woda wymaga poprawy pod względem jakości, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę produkty polskiej marki Ecoperla. Dzięki temu zyskasz nie tylko sprzęt wysokiej jakości, produkowany w Europie, ale także doskonałe warunki – stały dostęp do części zamiennych i dodatków oraz pomoc techniczną w razie wystąpienia potrzeby. Produktów polskiej marki Ecoperla i informacji o nich szukaj na stronie dystrybutora KrainaWody.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here