Policjanci będą znakować rowery

0
374
fot. Mirosław Materek

Sezon rowerowy już trwa na dobre. Pamiętajmy o właściwym wyposażeniu naszego roweru: sprawne hamulce i dzwonek, a po zmroku obowiązkowo oświetlenie. Warto pamiętać o elementach odblaskowych zarówno na rowerze jak i ubraniu rowerzysty. A dla zabezpieczenia naszego pojazdu także o specjalnym oznakowaniu.

Oznakuj swój rower

W ubiegłym tygodniu dzielnicowi z Komisariatu I Policji znakowali rowery na spotkaniu z mieszkańcami w Szkole Podstawowej w Zawadzie. W najbliższym czasie policjanci będą również znakować rowery na Pikniku na Wzgórzach Piastowskich 3 maja br. A ci, którzy mają czas dzisiaj, to mogą udać się do Sulechowa. Tam znakowanie rowerów odbędzie się od godz. 14.00 do 18.00 w komisariacie przy ul. M. Konopnickiej 8. 

Policjanci z Komendy Miejskiej i komisariatów w Zielonej Górze zapraszają wszystkich właścicieli jednośladów do znakowania rowerów. – Pamiętajmy, że rowery oznakowane są mniej atrakcyjne dla złodziei, a dzięki temu są bardziej bezpieczne! – podkreślają policjanci. Możemy to zrobić zarówno w komisariatach, jak i na festynach i imprezach plenerowych. Wszystkie szczegóły na stronie: OZNAKUJ SWÓJ ROWER

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here