Policja szuka 31-latka. Szedł w stronę centrum, potem ślad się urywa (WIDEO)

1
8858
fot. Lubuska Policja
Policjanci, strażacy, ratownicy wodni, mieszkańcy miasta nadal poszukują 31-latka z Gorzowa Wielkopolskiego. – Do funkcjonariuszy dołączyła grupa poszukiwawcza ze specjalistycznymi psami. Działania zakończono po godzinie 22. Poszukiwania zostały wznowione o świcie – informuje Lubuska Policja.

Poszukiwania zaginionego 31-latka z Gorzowa

Przez kolejne godziny gorzowscy policjanci wraz ze strażakami, ratownikami wodnymi poszukują zaginionego 31-letniego Marcina Jastrzębskiego. – Z mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego bliscy nie mają kontaktu od 11 listopada. Policjanci potwierdzili, że mężczyzna był na ulicy Sikorskiego i szedł w stronę ścisłego centrum. W pewnym momencie ślad jednak się kończy. Funkcjonariusze kryminalni i sztab poszukiwań wytypowali miejsca, w które 31-latek mógł się udać. W kilku rejonach miasta trwają policyjne działania. Poszukiwania prowadzone są nie tylko na lądzie, ale także na w wodzie i z powietrza – wyjaśnia policja.

Różne metody poszukiwań

Policjanci wykorzystać chcą różne metody poszukiwań, dlatego o pomoc zwrócono się do Ochotniczej Straży Pożarnej z Mosiny. – To jednostka, która ma wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniach z wykorzystaniem specjalistycznych psów i sonarów. Funkcjonariusze wskazali miejsce, w którym zaginiony był widziany po raz ostatni. Czynności z udziałem grupy w centrum miasta i na rzece Warcie zostały zakończone po godzinie 22 – tłumaczy policja.

Policja sprawdza kilka hipotez

We wtorek policyjne działania zostały wznowione. Funkcjonariusze nadal będą prowadzić poszukiwania w kilku miejscach miasta, sprawdzając kilka hipotez. Oprócz działań służb mundurowych, intensywnie pracują także kryminalnie i między innymi sprawdzają kolejne nagrania z monitoringu miejskiego i kamer z firm.
Ktokolwiek ma informacje o zaginionym proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem alarmowym 112.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here