Policja poszukuje zaginionego Ivana, obywatela Ukrainy

0
710
fot. materiały prasowe

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia IVANA MARUSHCHAK, 41-letniego obywatela Ukrainy, w ostatnim czasie mieszkającego w Zielonej Górze.
Zaginiony Ivan Maruskchak

– W dniu 19 listopada 2021 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przyjęli zawiadomienie o zaginięciu IVANA MARUSHCHAK, syna Ivana, urodzonego 14.10.1980 roku. Zaginiony ostatni raz był widziany w Zielonej Górze 17 listopada 2021 roku około godziny 15:00 kiedy oddalił się w nieznanym kierunku z terenu budowy w miejscowości Płoty przy ulicy Wodnej 2 i do chwili zgłoszenia nie nawiązał kontaktu z rodziną. Od godzin porannych 19 listopada 2021 roku telefon zaginionego jest wyłączony – informuje Małgorzata Barska rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Policja prosi o kontakt osoby, które mogą wiedzieć coś na temat zaginionego
Rysopis: wzrost 188 cm, budowa ciała szczupła, włosy, krótkie ciemne , uszy duże odstające, nos po złamaniu, widoczna pionowa blizna.
Cechy ubioru: brak informacji

– Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze , ulica Partyzantów 40; telefon: 47 7952177, 47 7952100, email: kmp_zgora.krym@lubuska.policja.gov.pl – informuje rzeczniczka policji.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here