Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaPolicja poszukuje właściciela zgubionych pieniędzy

Policja poszukuje właściciela zgubionych pieniędzy

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje właściciela, który zgubił portfel z pieniędzmi w okolicach Placu Słowiańskiego w dniu 30 stycznia br. Pieniądze zostały znalezione przez uczciwą zielonogórzankę i przyniesione do Komendy Miejskiej Policji. Osobę, która zgubiła pieniądze prosimy o ich odbiór w Wydziale Sztab Policji KMP w Zielonej Górze przy ul.Partyzantów 40.



Kto zgubił pieniądze?

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje właściciela, który zgubił portfel z pieniędzmi w dniu 30 stycznia br.  Pieniądze zostały znalezione w okolicach Placu Słowiańskiego w Zielonej Górze i przyniesione do Komendy Miejskiej Policji przez uczciwą zielonogórzankę. Osobę, która zgubiła pieniądze prosimy o ich odbiór w Wydziale Sztab Policji KMP w Zielonej Górze przy ul.Partyzantów 40.



 

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj