Policja poszukuje tych dwóch chłopców (PILNY KOMUNIKAT)

0
520

Policjanci z zielonogórskiej komendy miejskiej oraz komisariatu w Sulechowie poszukują dwóch chłopców w wieku 13 i 15 lat, którzy w poniedziałek (10 maja) około godziny 15 wyszli z domu w miejscowości Ledno i do chwili obecnej nie powrócili.
fot. KMP Zielona Góra

Filip Pasiewicz – lat 13
Rysopis: 164 centymetry wzrostu, około 60 kilogramów wagi, krępej budowy ciała, włosy ciemny blond, ścięte krótko, niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne.
Ubrany był w pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem z napisem w przedniej części, granatowe dresowe spodnie z czerwonym zamkiem na lewej nogawce w okolicy kolana, czarne buty sportowe marki Reebok.
Ostatni raz widziany był z zaginionym Markiem Gawryszakiem około godziny 15 w miejscowości Ledno w okolicy domu numer 8.
fot. KMP Zielona Góra

Marek Gawryszak – lat 15
Rysopis: 167 centymetry wzrostu, około 60 kilogramów wagi, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, ścięte krótko, niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne.
Ubrany w granatową bluzę bez kaptura, z przodu na bluzie widoczna jest amerykańska flaga, czarne dresowe spodnie, szare buty sportowe marki Puma, czapka z daszkiem typu moro.
Ostatni raz widziany był z zaginionym Filipem Pasiewiczem w miejscowości Ledno w okolicy domu numer 8.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych chłopcach proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji, pod numerem alarmowym 112 lub numerami: 47 795 64 11 i 47 795 24 11.

podinspektor Małgorzata Stanisławska
Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here