Policja: pilnie poszukiwani są świadkowie wypadku drogowego

0
1401
fot. ZielonaNews.pl

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 27 lutego 2023 roku około godziny 8.30 na Drodze Krajowej nr 27 na odcinku z kierunku Żar w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego. – Kierujący samochodem Audi Q7 podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki Volkswagen – informuje Małgorzata Barska. 
Poszukiwani świadkowie

Jak informuje policja wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło w 27 lutego 2023 roku około godziny 8.30 na Drodze Krajowej nr 27 na odcinku z kierunku Żar w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierujący samochodem Audi Q7 podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki Volkswagen. Pilnie poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia.  

Widziałeś? Skontaktuj się z policją!
Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ulica Partyzantów 40, telefony: 47 79 52 163, 47 79 52 150; e-mail: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here