Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaMiejskiePolicja kontroluje trzeźwość kierowców. Już trzech "pod wpływem"

Policja kontroluje trzeźwość kierowców. Już trzech „pod wpływem”

Dziś od rana policjanci prowadzą wzmożone kontrole trzeźwości kierujących. Jak informuje policja, wyniki nie napawają optymizmem – funkcjonariusze zatrzymali już trzy osoby prowadzące pojazdy pod wpływem alkoholu.

Na ul. Głogowskiej zatrzymano kierowcę, który prowadził samochód po użyciu alkoholu – badanie wykazało 0,24 promila. Kolejny kierujący, tym razem volkswagenem, został zatrzymany na skrzyżowaniu ul. Nowej i Pileckiego. Miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Najbardziej nieodpowiedzialnie zachował się kierowca toyoty zatrzymany na ul. Foluszowej – jak informuje policja, badanie wykazało u niego niemal 1,8 promila alkoholu.

Policja przypomina, że kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu to poważne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj