Pol’and’Rock Festival gotowy w 90 procentach. Znów zagra w Lubuskiem

0
329
By Mieciu K2 - Praca własna, CC BY-SA 3.0, Link

W dniach 2-4 sierpnia Lubuskie będzie gospodarzem najpiękniejszego festiwalu świata Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock). Do Kostrzyna nad Odrą zawita miłość, przyjaźń i muzyka. Jak informuje w liście do marszałek Elżbiety Anny Polak prezes fundacji WOŚP, tegoroczny festiwal jest gotowy w 90%. Do festiwalu przygotowuje się także Lubuskie, które tradycyjnie zaprosi na swoją strefę. – Lubuskie będzie grać w tej najpiękniejszej orkiestrze do końca  świata i jeden dzień dłużej – zapewnia marszałek.

W tym roku w lubuskiej strefie promować będziemy działania proekologiczne, bo jak wiadomo jesteśmy zieloną krainą i chcemy, aby tak pozostało. Nie zapomnimy także o nowoczesnych technologiach. Jak co roku w strefie pojawi się namiot naszpikowany technologiami. O tym, co jeszcze będzie czekało na Was w naszej strefie będziemy informować w najbliższym czasie.

Do festiwalu przygotowują się także jego organizatorzy – fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak informują zapinają wszystko na ostatni guzik – zaczynając od artystów, którzy zapełnią 4 sceny poprzez gości Akademii Sztuk Przepięknych. Jednak jak podkreślają na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo uczestników festiwalu.

Przypomnijmy, województwo lubuskie od wielu lat współpracuje z fundacją w ramach organizacji festiwalu, dając przykład doskonałej relacji i wzajemnych korzyści.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here